5 Temmuz 2014 Cumartesi

D&R ALIŞVERİŞİM

Merhaba, bugün kapıma kargo geldi.Hemen anladım kitaplarımın geldiğini çünkü internetten -kitap hariç- alışveriş yapan biri değilim.Zaten başka bir şey de gelmez bizim eve kargoyla.Neyse uzun bir giriş oldu farkındayım.Bildiğiniz üzere D&R'ın bazı Doğan Kitap ve DEX yayınevinin kitaplarını 5TL'ye sattı.Almasak olmazdı dimi ?
 O zaman hemen başlayalım ilk kitabımız indirimsiz aldığım Araf. Çoğu kişi okudu.Ben o okumayan az kısımdanım ama hemen başlayacağım ve sizlerle yorumlarımı paylaşacağım(her ne kadar çoğu kitapsever okumuş olsa da).Bir diğer kitabımız ise yine meraktan çatlamak üzere olduğum için hazır alışveriş yapıyorken aldığım Nefes kitabı konusu ilginç olduğu ve Ayşe ablanında favori distopyalarım videosunda behsettiği ve bence herkes okumalı dediği için hemen aldım.


Şimdi gelelim indirimli kitaplara. İlk kitabımız Karanlığın Kızı.Ben şimşek hırsızı filminden sonra mitolojiye ilgi duymaya başladığım için aldım.Bakalım nasıl bir kitapmış okuyup göreceğiz.


Diğer kitabımsa Küller.Bunun da konusu çok ilgi çekiciydi. 'Dünya'nın sonu yarın gelecek olsaydı?' yazısını kapakta görünce almak istedim.Çünkü hiçbirimiz bu dert etmiyoruz.Bu dünya hayatının bir kerelik olduğunu hatırlamıyoruz.En azından ben.Bu nedenle ve daha önce hiç bu konuda bir kitapla karşılaşmadığım için aldım.Bakalım yorumlarım nasıl olacak.


Sıradaki kitabımız Pür.Bu zaten benim alışveriş listemde olan bir kitaptı indirime girince de almak istedim.Hakkında bir bilgim yok fakat kitabın kapağı muhteşem.


Daha sonrasında Lanet İşleyiciler serisinin ilk kitabını Beyaz Kedi'yi görünce de hemen listeye ekledim.Zira merak ettiğim bir kitaptı çünkü.


---
Arkadaşlar biliyorsunuz bir süredir post yazmıyorum.Bunun nedeni ise aklıma fikir gelmiyor.Lütfen fikirlerinizi aşağıya yazın.Zaten hem fikir gelmiyor hemde yazmak istemiyorum.Çünkü takipçim yok okuyan bir iki kişi var.Yani kendi kendime yazıyorum.Bu bloga emek verdiğim halde karşılığını alamamak çok üzücü benim için.Elbette her bloger hemen ilk postunda binlerce takipçi kazandı diye bir şey elbette ki yok.Fakat en azından bir yorum bile alamadım.Ban önceden videolarda çekiyordum eğer ki eski postlarımı okumuşsanız bilirsiniz.Ben kanalıma haftalar sonra bir kişi abone oldu diye çığlığı basmış,evin içinde dans etmiş, karga gibi sesiyle şarkılar söylemiş,sevinçte gözleri dolmuş biri olmuştum.Bu şey blogum içinde geçerli üye olmasanız bile bir yorum yazın lütfen bir bloger için, youtuber için bunların anlamını tahmin bile edmezsiniz. Neyse sonuç olarak bana blogla ilgili fikirlerinizi, istek yazılarınızı söylerseniz ve bloguma üye olursanız veya yorum bırakırsanız ne kadar sevineceğimi anlatamam. Her şey için teşekkürler.Kendinize iyi bakın! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder